Jan Asselijn hans efterföljare

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ASSELIJN, Jan, hans efterföljare (1700-tal): Bergslandskap med fåraherdar på bro, olja på duk, 57x71 cm

158198

2012-11-17