Hiroshige II och Hiroshige III

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HIROSHIGE II Utagawa/Shigenobu (1829-1869): "Ohan", signerad Shigenobu ga, 33x22,5 cm, HIROSHIGE III Utagawa (1842-1894): Tokyo Meishou zue, signerad Hiroshige, 32x22 cm

Ohan med tunna fläckar, fastsättare, hål, veck, slitage, Tokyo med slitage

158200

2012-11-17