Herman Müller olja

Herman Müller olja
Herman Müller olja
Herman Müller olja
Herman Müller olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÜLLER, Herman (1840-1919): Figur vid landsväg, signerad och daterad H.Müller 1886, olja på duk, 37x55 cm

Färgbortfall

158204

2012-11-19