Skrivhurts mahogny

Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny
Skrivhurts mahogny

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVHURTS, med jalusi, 1900-talets början, mahogny, beslag i koppar, höjd 110, 56x56 cm

Slitage, nyckel saknas, låst

158210

2012-11-20