Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALAHÄST, 1800-talets mitt, polykromt bemålad, höjd 19 cm

Gammal benlagning samt torrspricka

158223

2012-11-18