Dalahäst
Klubbat för:
17 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
DALAHÄST, 1800-talets mitt, polykromt bemålad, höjd 19 cm
Kuntoraportti
Gammal benlagning samt torrspricka
158223
Päivämäärä:
2012-11-18