Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLINGSPOR, Alexander (född 1977): Motiv från Gamla Stan Stockholm, signerad och numrerad A. Klingspor 18/26, grafiskt tryck på duk, 75x70 cm
158249
2012-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här