Alexander Klingspor grafiskt tryck på duk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLINGSPOR, Alexander (född 1977): Motiv från Gamla Stan Stockholm, signerad och numrerad A. Klingspor 18/26, grafiskt tryck på duk, 75x70 cm

158249

2012-11-20