Josefina Holmlund oljemålning

Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Skogstorp vid isbelagd sjö, signerad Josefina Holmlund, olja på pannå, 24,5x28 cm

158252

2012-11-20