Käthe Kruse docka
Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
KÄTHE KRUSE POJKDOCKA, omkring 1930-tal, helt i formpressat, stoppat tyg, märkt under vänster fot "25118", målade anletsdrag, bruna ögon, brunt målat hår, tummarna sydda var för sig, femdelad kropp, längd 35 cm
Smärre slitage
158265
2012-12-15