Käthe Kruse docka

Käthe Kruse docka
Käthe Kruse docka
Käthe Kruse docka
Käthe Kruse docka
Käthe Kruse docka
Käthe Kruse docka

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

KÄTHE KRUSE POJKDOCKA, omkring 1930-tal, helt i formpressat, stoppat tyg, märkt under vänster fot "25118", målade anletsdrag, bruna ögon, brunt målat hår, tummarna sydda var för sig, femdelad kropp, längd 35 cm

Smärre slitage

158265

2012-12-15