Väggapplique empire

Väggapplique empire
Väggapplique empire
Väggapplique empire
Väggapplique empire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGAPPLIQUE, för två ljus, 1800-tal, empire, förgylld och patinerad brons, längd 47 cm

158269

2012-11-18