Peter Dahl litografi
2012-11-20
158308
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ulla Winblad ur Fredmans Epistler nr 36, signerad Peter Dahl, litografi, 43x29 cm