Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår 0, 1930-40-tal, ånglok med tender R 900, svart, godsvagn 1687, resgodsvagn 1726, godsvagn 1761, stolpvagn 1772
Smärre skador
158326
2012-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här