Märklin modelltåg spåt 0

Märklin modelltåg spåt 0
Märklin modelltåg spåt 0
Märklin modelltåg spåt 0
Märklin modelltåg spåt 0

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår 0, 1930-40-tal, ånglok med tender R 910, svart, personvagn 1723, 2 st

Smärre skador

158327

2012-12-15