Märklin modelltåg spår 0

Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0
Märklin modelltåg spår 0

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, spår 0, omkring 1930-40-tal, ånglok R 890, röd/svart, godsvagn, tippvagn, tenders 3 st, bro mm

Smärre skador

158330

2012-12-15