Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, spår 0, omkring 1930-40-tal, ånglok R 890, röd/svart, godsvagn, tippvagn, tenders 3 st, bro mm
Smärre skador
158330
2012-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här