Marcel Strüwer litografi
2012-11-21
158370
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Incident in Spain III", signerad Marcel, numrerad 325/350, färglitografi, 68x48 cm