Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FLEISCHMANN LOK OCH VAGNAR, H0, 1950-60-tal, svenskt Da ellok, dieselmotorvagn 3171, svenska personvagnar 2 st
Funktion ej provad, smärre skador
158371
2012-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här