Spelbord i ek

Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek
Spelbord i ek

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, ek, höjd 76, 89x44 cm

Ytskador

158376

2012-11-21