Hörnskåp alm

Hörnskåp alm
Hörnskåp alm
Hörnskåp alm
Hörnskåp alm
Hörnskåp alm
Hörnskåp alm

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÖRNSKÅP, sengustavianskt, 1800-talets början, ådringsmålat, höjd 216, 60x60 cm, nycklar finns

Slitage

158387

2012-11-21