Fleischmann 2 st svenska ellok

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLEISCHMANN ELLOK, 2 st, H0, 1950-60-tal, svenskt brunt DA-lok 1333

Funktion ej provad, obetydliga skador

158407

2012-12-15