Maria med Jesusbarnet

Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet
Maria med Jesusbarnet

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SAKRAL SKULPTUR, 1700-tal eller äldre, Maria med Jesusbarnet, höjd 53 cm
PROVENIENS: Gösta Stenman

Slitage och skador

158408

2012-11-19