Karl von Appen

Karl von Appen
Karl von Appen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

APPEN, von, Karl (1900-1981): "Berliner ensemble - 3 groschen oper" signerad och daterad i trycket Karl von Appen -59, tryck uppklistrat på pannå, 118x84 cm

Fläckar, skador

158410

2012-11-20