Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
APPEN, von, Karl (1900-1981): "Berliner ensemble - 3 groschen oper" signerad och daterad i trycket Karl von Appen -59, tryck uppklistrat på pannå, 118x84 cm
Fläckar, skador
158410
2012-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här