Gertrud Wieselgren oljemålning
2012-11-21
158417
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIESELGREN, Gertrud (född 1929): Rosor, signerad Wieselgren, olja på duk, 64x80 cm