Sengustavainskt skrivbord

Sengustavainskt skrivbord
Sengustavainskt skrivbord
Sengustavainskt skrivbord
Sengustavainskt skrivbord
Sengustavainskt skrivbord
Sengustavainskt skrivbord
Sengustavainskt skrivbord
Sengustavainskt skrivbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, med uppsats, 1900-tal, sengustaviansk stil, idegran, höjd 92, 91x46 cm

Fanérbortfall, slitage

158419

2012-11-21