Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HEDQVIST, Tage (1909-1997): Komposition, monogramsignerad och daterad Paris 13.1.85, olja på duk, 116x88 cm
158422
2012-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här