Caroline Grinda-Christensen oljemålning
Valmis
2012-11-20
158439
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
GRINDA-CHRISTENSEN, Caroline (samtida): Jultulpaner med domherrar, signerad Caroline 90, olja på duk, 61x50 cm