Victor Forssell akvarell

Victor Forssell akvarell
Victor Forssell akvarell
Victor Forssell akvarell
Victor Forssell akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSSELL, Victor (1846-1931): "Blå portens brand", signerad V Forssell, olja på pannå, 7,5x12 cm,
UTSTÄLLD: Minnesutställning över Victor Forssell, Konstnärshuset, Stockholm, 1950

158453

2012-11-21