Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSSELL, Victor (1846-1931): "Blå portens brand", signerad V Forssell, olja på pannå, 7,5x12 cm,
UTSTÄLLD: Minnesutställning över Victor Forssell, Konstnärshuset, Stockholm, 1950
158453
2012-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här