Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVVAS, KÄRL, orientaliskt, med figurscener, gulmetall, höjd 62 resp 29 cm
Lock saknas, skador, lagningar
158461
2012-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här