Karmstol Svenskt Tenn modell 508

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, Josef Frank för Svenskt Tenn, formgiven 1932, modellnummer 508, mahogny, grön skinnsits

Smärre skador, slitage

158476

2012-11-21