Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, Josef Frank för Svenskt Tenn, formgiven 1932, modellnummer 508, mahogny, grön skinnsits
Smärre skador, slitage
158476
2012-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här