Omslag från modetidskrifter 1920-talet

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODEOMSLAG - SKIDSPORT (6). Omslag från modetidskrifter Nuevo Mundo, Blanco y Negro. La vie parisien, Aire Libre m.fl., ca 1920-30-tal, mått ca 28x21 cm, ca 48x41 cm inklusive passepartout

158486

2012-11-28