Omslag från modetidskrifter 1920-talet
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODEOMSLAG - SKIDSPORT (6). Omslag från modetidskrifter Nuevo Mundo, Blanco y Negro. La vie parisien, Aire Libre m.fl., ca 1920-30-tal, mått ca 28x21 cm, ca 48x41 cm inklusive passepartout
158486
2012-11-28