José Maria Murillo Bracho oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MURILLO BRACHO, José María (1827-1882): Stilleben med frukter, signerad Murillo Bracho J, olja på pannå, 20x27 cm

158490

2012-11-21