K.G Nilsson färgserigrafi

K.G Nilsson färgserigrafi
K.G Nilsson färgserigrafi
K.G Nilsson färgserigrafi
K.G Nilsson färgserigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, K.G (född1942): "Komposition", signerad och daterad K.G Nilsson 1972, numrerad 56/70, färgserigrafi, 44x103,5 cm

158538

2012-11-21