Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NOTHBERG, Åke (1893-1973): Gamla stan från Söder Mälarstrand, signerad o daterad Å. Nothberg 1945, olja på pannå, 33x42 cm
158540
2012-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här