Friedrich Schröder-Sonnenstern, Metaphysik mit dem
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SCHRÖDER-SONNENSTERN, Friedrich (Tyskland 1892-1982): Metaphysik mit dem Hahn, signerad och daterad FS Sonnenstern 1958, färgkrita på papper, 99x71 cm, PROVENIENS: Galerie d´Eendt, Amsterdam
158592
2012-11-20