Friedrich Schröder-Sonnenstern, Metaphysik mit dem

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SCHRÖDER-SONNENSTERN, Friedrich (Tyskland 1892-1982): Metaphysik mit dem Hahn, signerad och daterad FS Sonnenstern 1958, färgkrita på papper, 99x71 cm, PROVENIENS: Galerie d´Eendt, Amsterdam

158592

2012-11-20