Antonio Cortes oljemålning

Antonio Cortes oljemålning
Antonio Cortes oljemålning
Antonio Cortes oljemålning
Antonio Cortes oljemålning
Antonio Cortes oljemålning
Antonio Cortes oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CORTES, Antonio Cordero(1827-1908): Vilande kor, signerad A Cortes, olja på duk, uppfordrad, 75x96 cm

158626

2012-11-22