Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med hus, signerad J Holmbäck, olja på pannå, 24x32 cm

Kuntoraportti

Krackelyr, ramskador

158634

Päivämäärä:

2012-11-22