Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med hus, signerad J Holmbäck, olja på pannå, 24x32 cm
Kuntoraportti
Krackelyr, ramskador
158634
Päivämäärä:
2012-11-22