Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

8 200 SEK

8 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, förgyllt trä, L.J.Lejon, Göteborg, höjd 85 cm

158637

2012-12-13