Wilhelm von Gegerfeldt olja

Wilhelm von Gegerfeldt olja
Wilhelm von Gegerfeldt olja
Wilhelm von Gegerfeldt olja
Wilhelm von Gegerfeldt olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Skogsinteriör, olja på duk, 66x43,5 cm
signerad och intygad av hans sterbhus

158638

2012-12-13