Siri Derkert litografier
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DERKERT, Siri (1888-1973): (2 st) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", osignerat, färglitografi, bladmått 51x65 samt "Jag vägrar förinta mig", signerad S Derkert, provtryck, litografi, 56x44 cm, oramade
158648
2012-11-22