Siri Derkert litografier

Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DERKERT, Siri (1888-1973): (2 st) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", osignerat, färglitografi, bladmått 51x65 samt "Jag vägrar förinta mig", signerad S Derkert, provtryck, litografi, 56x44 cm, oramade

158648

2012-11-22