Evert Taube litografier
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAUBE, Evert (1890-1976): (2) "Låt mig vara - ensam fågel", signerad och daterad Evert Taube, färglitografi, 2/340, bladstorlek 60x45 cm samt "San Remo", signerad och numrerad 79/340, litografi, 50x60 cm, oramade
Fläckar, hanteringsveck
158652
2012-11-22