Evert Taube litografier

Evert Taube litografier
Evert Taube litografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAUBE, Evert (1890-1976): (2) "Låt mig vara - ensam fågel", signerad och daterad Evert Taube, färglitografi, 2/340, bladstorlek 60x45 cm samt "San Remo", signerad och numrerad 79/340, litografi, 50x60 cm, oramade

Fläckar, hanteringsveck

158652

2012-11-22