Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

LINDBERG, Alf (1905-1990): Abstrakt komposition, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 55x70 cm

158665

2012-11-22