Kalle Lodén oljemålningar

Kalle Lodén oljemålningar
Kalle Lodén oljemålningar
Kalle Lodén oljemålningar
Kalle Lodén oljemålningar
Kalle Lodén oljemålningar
Kalle Lodén oljemålningar
Kalle Lodén oljemålningar
Kalle Lodén oljemålningar

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LODÉN, Kalle ( född 1905?): (3) Slaktaren/Bonden/Mejeriflickan, signerade och daterade Kalle Lodén 1931, olja på pannå, 69x64 cm

158683

2012-11-22