Peder Duke oljemålning
2012-11-22
158710
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003):"Glidande färg", signerad och daterad a tergo Peder Duke 1984, olja på duk, 109x105 cm
Dukskada i tavlans nedre högra sida, ca 7x4,5 cm