Bordspendyl Josef Leija
2012-11-22
158728
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSPENDYL, Josef Leija Stockholm, förgylld vitmetall, höjd 36 cm, monterad i ett monterskåp med glaskupa, pendel och nyckel medföljer
Skador, lös del medföljer