Bordspendyl Josef Leija

Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija
Bordspendyl Josef Leija

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, Josef Leija Stockholm, förgylld vitmetall, höjd 36 cm, monterad i ett monterskåp med glaskupa, pendel och nyckel medföljer

Skador, lös del medföljer

158728

2012-11-22