Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KREUGER, Nils (1858-1930), 2 st, Hästar, signerade o daterade NK 1905, intarsia 45,5x44,5 cm vardera
Varit monterade i salsskåp
158755
2012-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här