Nils Kreuger

Nils Kreuger
Nils Kreuger
Nils Kreuger
Nils Kreuger

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KREUGER, Nils (1858-1930), 2 st, Hästar, signerade o daterade NK 1905, intarsia 45,5x44,5 cm vardera

Varit monterade i salsskåp

158755

2012-11-22