Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, venedigmotiv, flicka med duvor, olja på duk, 69x56 cm
Ramskador
158758
2012-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här