Oljemålning från Venedig

Oljemålning från Venedig
Oljemålning från Venedig
Oljemålning från Venedig
Oljemålning från Venedig

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, venedigmotiv, flicka med duvor, olja på duk, 69x56 cm

Ramskador

158758

2012-11-22