Rolf Mellström oljemålning

Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

1 500 SEK

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): Räv i snölandskap, signerad och daterad Rolf Mellström 1933, olja på pannå, 50x65 cm

158776

2012-11-22