Kjell Leander Engström blyerts
2012-11-22
158777
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Skiss Corrida de torros, signerad och daterad Kjell Leander Engström Espania 1934, blyerts, 42,5x34 cm