Kjell Leander Engström blyerts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Skiss Corrida de torros, signerad och daterad Kjell Leander Engström Espania 1934, blyerts, 42,5x34 cm

158777

2012-11-22