Kjell Leander Engström blyerts
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Skiss Corrida de torros, signerad och daterad Kjell Leander Engström Espania 1934, blyerts, 42,5x34 cm
Kuntoraportti
158777
Päivämäärä:
2012-11-22