Kjell Leander Engström blyerts

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Skiss Corrida de torros, signerad och daterad Kjell Leander Engström Espania 1934, blyerts, 42,5x34 cm

Kuntoraportti

158777

Päivämäärä:

2012-11-22