Dekorelement empire
Vollendet
2012-11-22
158816
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
DEKORELEMENT, 1 par, empire, i form av bevingade fabeldjur, förgyllda och träskurna, parställda, höjd 57 cm
Dekorskador, lagningar, mindre dekorer saknas