Dekorelement empire

Dekorelement empire
Dekorelement empire
Dekorelement empire
Dekorelement empire

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DEKORELEMENT, 1 par, empire, i form av bevingade fabeldjur, förgyllda och träskurna, parställda, höjd 57 cm

Dekorskador, lagningar, mindre dekorer saknas

158816

2012-11-22