Nattljustake empirestil
Vollendet
2012-11-22
158831
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
NATTLJUSSTAKE, empirestil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 5,5 cm
Slitage, sammansatt